Marta Kudlik - Radca Prawny - 602 617 780

Kancelaria obsługuje Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców

O mnie

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

W 1998 r. ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie – Filia w Rzeszowie.

Mój obszar zainteresowań to szeroko pojęte prawo cywilne i gospodarcze oraz prawo pracy i prawo administracyjne w zakresie w jakim stykać się z nim mogą moi Klienci.

Szczególnie w zakresie mojej specjalizacji leży prawo ubezpieczeniowe a więc wszystko co wiąże się z ubezpieczeniami jako umowami, które zawierają klienci indywidualni i podmioty gospodarcze jak i te wszystkie zagadnienia, które wiążą się z pracą pośrednika ubezpieczeniowego.

Każdy Klient jest dla mnie partnerem we współpracy. Ważne dla mnie jest to, żeby ponoszone przez niego koszty były zawsze optymalne w jego sytuacji.

Moją ofertę kieruję do Klientów indywidualnych oraz do małych i średnich podmiotów gospodarczych.

We współpracy z Klientami stawiam na partnerstwo i indywidualne podejście. Prawo zobowiązuje, dlatego dbam o wysokie standardy pracy oparte na zasadach Kodeksu etyki zawodowej oraz obowiązujących przepisów prawa.

Interesy Klienta chronię poprzez profesjonalne podejście do prowadzonych spraw oraz gwarancję zachowania w tajemnicy wszystkiego czego dowiaduję się w ramach świadczonej pomocy prawnej.

Witam na stronie mojej Kancelarii

Marta Kudlik Radca prawny

Dane Kontaktowe

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 602 617 780
 ul. Żeglugi Wiślanej 10A/1
 03-043 Warszawa